Subiektywnym

okiem

Raczyńskiego

Blog osobisty Marcina Raczyńskiego

Ostatnie artykuły

06 marzec 2016

Policja wraca do gminy Mieroszów

W ostatnich dniach odbyłem w mieroszowskim magistracie kolejne robocze spotkanie z Komendantem Miejskim Policji w Wałbrzychu inspektorem Andrzejem Baszturą oraz jego zastępcą komisarzem Rafałem Siczkiem.

policja rewir 2017

Omawianym tematem było finalizowanie przywrócenia rewiru policji w Mieroszowie oraz forma i szczegóły współpracy. Siedziba policji będzie znajdowała się na parterze budynku urzędu miejskiego a służbę będzie sprawować tam czterech dzielnicowych przypisanych naszej gminie.

Kolejną bardzo dobrą informacją jest fakt, że jeden radiowóz będzie na stałe przypisany do gminy Mieroszów - łącznie z garażowaniem.

W najbliższym czasie przedłożę Radzie Miejskiej propozycję zabezpieczenia w budżecie środków na policyjne służby ponadnormatywne. Będą to dodatkowe służby patroli pieszych, które zadbają o bezpieczeństwo i porządek na terenie miasta Mieroszów oraz w sołectwach. Rewir zacznie funkcjonować już w marcu.

Kolejnym krokiem, który w sposób znaczący poprawi bezpieczeństwo będzie zamontowanie sieci kamer miejskiego monitoringu. Jedna z nich obejmuje już mieroszowski rynek.

Free Joomla! template by Age Themes

Personal Trainer Certification