Subiektywnym

okiem

Raczyńskiego

Blog osobisty Marcina Raczyńskiego

Ostatnie artykuły

06 marzec 2016

GDDKiA przystępuje do inwestycji w gminie Mieroszów

W czwartek 9 marca we Wrocławiu spotkałem się z Panią Ewą Bojarczak, Dyrektorem Wrocławskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Panem Jackiem Mozalewskim, Zastępcą Dyrektora d.s. Zarządzania Drogami i Mostami.

GDDKiA 2017

Przede wszystkim mam bardzo dobre wieści dla mieszkańców Kowalowej. W tym roku powstanie brakująca część chodnika łącząca Kowalową z Mieroszowem. Inwestycja obejmie także budowę nowej zatoki autobusowej oraz przebudowę już istniejącej przy pomniku. W miejscu tym powstanie także przejście dla pieszych.

Są również bardzo dobre informacje dla mieszkańców Unisławia Śląskiego. W końcu wyłoniono wykonawcę projektu budowlanego dotyczącego położenia niemal 2 km chodnika biegnącego wzdłuż drogi krajowej. Rozpoczęcie realizacji inwestycji planowane jest na rok 2018. W tym miejscu chciałbym podziękować Ministrowi Michałowi Dworczykowi za osobiste zaangażowanie dotyczące przyspieszenia rozpoczęcia tak długo wyczekiwanej inwestycji.

Kolejną inwestycją będzie przebudowa ul. Mickiewicza w Mieroszowie na odcinku od mostu (ul. Hoża) do wylotu w stronę granicy. Zniknie kostka brukowa i pojawią się nowe miejsca parkingowe.

Free Joomla! template by Age Themes

Personal Trainer Certification