Subiektywnym

okiem

Raczyńskiego

Blog osobisty Marcina Raczyńskiego

Ostatnie artykuły

06 marzec 2016

Spotkanie informacyjne z mieszkańcami ws. termomodernizacji i rewitalizacji

23 marca w Mieroszowskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie informacyjne z mieszkańcami gminy. Tematami spotkania były możliwości ubiegania się o uzyskanie dofinansowania na działania związane z termomodernizacją i rewitalizacją wielorodzinnych budynków mieszkalnych w Gminie Mieroszów oraz rewitalizacja obszarów zdegradowanych w ramach wsparcia z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. 
lprspotkanie
Główne zasady dotyczące projektów, składania wniosków, terminów i wymagań dotyczących pozyskiwania dofinansowań na termomodernizację i rewitalizację przedstawił Pan Artur Pawela z firmy Efficon. W spotkaniu wzięli udział mieszkańcy, zarządcy nieruchomości z terenu gminy, przedstawiciele wspólnot mieszkaniowych.

W podsumowaniu podkreśliłem, że: "Jeśli Gmina oraz Państwo wspólnie pozyskamy środki, które pozwolą wyremontować kilka budynków, a także doprowadzić do rewitalizacji zaplanowanych obszarów – będzie to sukces całej Gminy Mieroszów. Dlatego proszę i zachęcam do brania udziału w pozyskiwaniu funduszy i zgłaszaniu projektów do Lokalnego Programu Rewitalizacji. W miarę możliwości wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego będę zawsze wspierał inicjatywy społeczności naszej gminy. Dziękuję Państwu za przybycie. Cieszę się, że zainicjowaliśmy i – jestem przekonany – wspólnie zrealizujemy potrzebne na naszym terenie projekty. Warto wspólnie decydować o losach gminy.”

Free Joomla! template by Age Themes

Personal Trainer Certification